Öneriyoruz: İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası

0
1829

İngilizce öğrenmeye farklı bir başlangıç arıyor ve bulmaca çözmeyi de seviyorsanız, sizlere yazar Alev Yıldırım’dan “İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası” kitap serisini öneriyoruz.

İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası üç kitaptan oluşuyor.

İngilizce sözcük hazinesinin geliştirilmesi, öğrenilen sözcüklerin tekrar gözden geçirilmesi veya tamamen unuttuğunuzu düşündüğünüz sözcüklerin hatırlanması için bir kahve molası verip bulmaca çözmek oldukça etkili; aynı zamanda çok zevkli ve eğlenceli bir uğraştır.

Kelime Avı

“Kelime Avı” bölümündeki bulmacalarla kelimelerin yazılışının hafızanıza iyice yerleşmesini sağlayacak ve bu konuda iyi bir beyin jimnastiği yapmış olacaksınız.

Kahve Molası tatilde, yolculuklarda ve boş zamanlarınızın değerlendirilmesinde çok faydalı bir yardımcı kaynak olacaktır.

İngilizce’de en çok kullanılan 1000 sözcük arasından seçilerek hazırlanan çapraz bulmacalar ile sözcük hazinenizi geliştirmeye, şimdiye kadar öğrendiğiniz sözcükleri tekrar gözden geçirmeye ve unuttuğunuzu düşündüğünüz sözcükleri tekrar hatırlamanıza yardımcı olabilmek için sizleri bir kahve molası vermeye davet ediyor.

Tüm kitapçılarda bulabilirsiniz.

Kimler neler demiş?

avatar
  Bu konuya abone ol  
Bildir