Sponsorlu

Çaylarımız işletmelerin taleplerine göre dem ve lezzet çeşitliliğine sahip olarak formüle edilmiştir. 2 saate kadar acısını vermeyen kaliteli çaylardan harmanlanmıştır, acımaz.

Sri Lanka ve Türk çaylarının özel formülasyonlarla karışımları yapılarak paketlenen çaylarımızın 4 çeşit koli şeklinde ambalajları mevcuttur:

• TS 42: Sri Lanka Tiryaki
• B 71: Sri Lanka Early Grey
• SL 520: Sri Lanka Best
• Karışık: 33’er adet, 3 çeşit

Cafelerin özel karışım talepleri veya mevcut çaylarının demlik poşet olarak paketlenmesi talepleri şirketimiz tarafımızdan karşılanmaktadır.

Tüm illerde bayilikler verilecektir.

Peşin ve KDV dahil fiyatlardır.

Hakkımızda

Türk çaylarını hem Türkiye’de daha lezzetli ve kaliteli bir çeşitlilikte sunmak hem de dünya pazarına Türk çaylarını da içeren karışımlar sunarak Türk çayının tanıtımına katkıda bulunmak için 2017 yılında başladığımız AR-GE çalışmalarını sonuçlandırdık ve 2018 ocak ayından itibaren üretime başlayarak ürünlerimizi önce Türkiye’de, nisan ayından itibaren de Almanya’dan başlayarak tüm Avrupa ve dünya ülkelerinde satışa sunmaya karar verdik. Ürünlerimizin özelliği dökme olarak paketlerde satılan yaprak çayların özel formüllerle karışım yapılarak çay filtrelerine doldurulması suretiyle tüketicilere sunulmasıdır. Piyasada poşet çay olarak tabir edilen çayların içinde toz çay olduğundan duyarlı tüketiciler bu çayları talep etmemektedirler. Biz de bu talebi dikkate alarak; üretim çalışmamızı yaprak ve taneli çaylar kullanarak gerçekleştiriyoruz.

İletişim

Medyathink A.Ş. Söğütlüçeşme Cad. No: 76/106 Kadıköy/İstanbul

Telefon: +90(216) 606 36 96 | GSM: +90(553) 663 36 00 | e-Mail: bilgi@srilankacay.com

Bize Mesaj Gönderin