cay.com.tr Nedir?

cay.com.tr, sektörün ilk ve tek kalıcı reklam platformudur.

cay.com.tr, Türkiye’de çay ve kahve sektöründe yer alan tüketicileri, üreticileri, hizmet sunucuları, tedarikçileri ve sektöre ait tüm dinamikleri bir arada bulundurur. Bu platformda;
1. Türkiye ve dünyadan çay ve kahve haberlerini, gelişmeleri, yazıları, makaleleri okuyabilir ve araştırma yapabilirsiniz.
2. Çay ve kahve sektörünün nabzını tutabilirsiniz.
3. Pazar Yeri‘nde işletmeniz, markanız ya da ürününüz ile yer alır ve hali hazırda olan hedef kitlenize kolaylıkla kendi e-ticaret sitenizden satış yaparsınız. (Satışlarda cay.com.tr’ye komisyon ödemezsiniz.)
4. Sektörde yer alan bir işletme iseniz bu platforma üye olarak kendi sayfanızı oluşturabilir ve tüm Türkiye’ye markanızı tanıtmaya başlayabilirsiniz. 

Detaylı Bilgi

Ne iş yapıyoruz?

cay.com.tr olarak;
Türkiye’de çay, kahve ve cafe sektörünün nabzını tutarız,
Sektördeki işletmelerin gelişimini izleriz,
İşletmelerin dijital ortamda var olmalarını ve bilinirliğini artırmalarını sağlarız,
İşletmelere benzersiz bir reklam ve tanıtım hizmeti sunarız.

Detaylı Bilgi

İşletmeniz, ürününüz ya da markanızı tanıtmak adına internet ortamında yapacağınız tanıtımlar zamanı bittiğinde yok olmaz, aksine markanız ve siz sektörde var oldukça hedef kitlenize gösterilmeye ve dijital dünyada kök salmaya devam eder.

Markanı tanıt > Rakiplerini gör > Tüketicileri dinle > Potansiyeli öğren > Satış yap.

cay.com.tr; tüm ziyaretçilere markanızı tanıtmanıza, sektördeki rakiplerinizi görmenize, tüketicileri dinlemenize, potansiyeli öğrenmenize ve satış yapmanıza imkan verir.