İçerik Üretim Merkezi

cay.com.tr İçerik Üretim Merkezine hoş geldiniz.

cay.com.tr portalında yer almasını istediğiniz içerikler için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. İçerik uzmanlarımız en kısa sürede içeriğinizi yayım sürecine hazırlayacak ve yayınlanmadan önce tarafınızdan onay istenecektir. Talebe onay verdiğiniz süre başlangıç olmak üzere 1 gün içinde içeriğiniz yayınlanmış olacaktır.

İçerikleriniz nasıl hazırlanıyor?

İçerikleriniz; reklam, tanıtım, blog yazısı ve reklam sayfası olarak gözden geçiriliyor.

Reklam: Portal sayfasında uygun alanlarda en küçük 300x300px boyutlarında reklamınızın belirli sürede yayınlanması demektir. Reklam alanı boyutu yükseltilebilir hatta tam bir sayfa reklam verebilirsiniz.

Tanıtım: Portal ana sayfasında ya da herhangi bir yazı içeriğinde markanızın adının geçmesi veya görseli bulunmasıdır.

Blog Yazısı: Markanıza ait özgün içerikli blog yazılarınız, profesyonel içerik uzmanları tarafından Google başta olmak üzere tüm arama motorlarına uyumlu olarak yazılır.

SEO yani arama motoru optimizasyonu uyumlu olan yazılarınız, Google ya da diğer arama motorlarını kullanan ve yazınız içeriğine ilişkin herhangi bir kelime (örn. kahve filtresi) araması yapan kullanıcılara gösterilir.

Bu, reklamınızın, markanızın veya yazılarınızın hedef kitlenize en gerçek ve en köklü şekliyle ulaşması demektir.

cay.com.tr portalında içerik yayımlamanız, size benzersiz bir reklam ve tanıtım hizmeti sunar.

Reklam Sayfası: “Blog Yazısı” maddesi ile aynı özellikleri taşır ancak cay.com.tr portalında tam bir sayfanın yalnızca size ayrılması demektir.

İçerik paketi satın almak veya içerik paketleri hakkında bizlerle görüşmek isterseniz iletisim@cay.com.tr adresine (size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası da ekleyerek) mail gönderebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Yakında görüşmek dileğiyle…

İçerik Talep Formu

İçerik Paketleri

İçerikleriniz ilgili ayın talep ettiğiniz günlerinde toplamda 10 gün olmak üzere cay.com.tr portalında yayınlanır. Eğer talebiniz olursa ilgili içeriklerin Facebook, Twitter ve Instagram versiyonları da tarafınıza gönderilerek yayınlanması sağlanır.

İçerikleriniz ilgili ayın talep ettiğiniz günlerinde toplamda 20 gün olmak üzere cay.com.tr portalında yayınlanır. Eğer talebiniz olursa ilgili içeriklerin Facebook, Twitter ve Instagram versiyonları da tarafınıza gönderilerek yayınlanması sağlanır.

cay.com.tr portalında her gün size özel bir içerik yayınlanır. Eğer talebiniz olursa ilgili içeriklerin Facebook, Twitter ve Instagram versiyonları da tarafınıza gönderilerek yayınlanması sağlanır.