Neden Waternet?

Waternet sayesinde ‘su bitti’ derdiniz sona erer. Sipariş peşinde koşmaz, damacananın yarattığı görüntü kirliliğinden kurtulursunuz. Sebze ve meyvelerinizi sağlıklı suyla yıkar, içeceklerinizi tertemiz suyla hazırlarsınız. Sürekli yenilenen taptaze suya kavuşursunuz.

Waternet Abonelik Sistemi Bana Uygun mu?

Waternet’te, abonelik sistemi ile su arıtma cihazı hizmeti alırsınız. Cihazların bakımı, temizliği ve filtre değişimleri Waternet’te ücretsiz ve düzenli olarak sunulur, size sağlıklı içme suyunuzun tadını çıkarmak kalır. Abonelik sisteminin avantajlarını inceleyin!

Waternet Neden Daha Avantajlı?

• Ters Ozmoz teknolojisi ile temiz ve sağlıklı su
• Damacana zahmeti olmadan pratik erişim
• Sıcak, soğuk veya oda sıcaklığında su seçenekleri
• Abonelik sistemi sayesinde her an sağlıklı içme suyu

Waternet ile iş yerinizde damacana depolama zahmetinden ve yüksek damacana masraflarından kurtulabilir, bakım derdi olmadan farklı ısılarda suya her istediğiniz an ulaşabilirsiniz; aynı zamanda tasarruf edebilirsiniz. Kullanım miktarına göre iş yeri için su arıtma cihaz çeşitlerini inceleyin.

“Evde su bitti!” derdi kalmasın. Yemeklerinizde, içeceklerinizde, sebze ve meyvelerinizin temizliğinde sağlıklı su hep musluğunuzda. Farklı sıcaklık seçenekleri, çocuk kilidi, ödüllü tasarım ve daha fazlası için su arıtma cihazlarımızı inceleyin.

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım

Ücretsiz Teklif Almak İçin Arayın:

MEDYATHINK A.Ş
Söğütlüçeşme Caddesi No: 76/106 Kadıköy-İstanbul

Telefon: 0216 606 36 96
WhatsApp: 0553 663 36 00