Neden cay.com.tr’de olmalısınız?

cay.com.tr platformu; çay, kahve ve cafe sektörünün hedef kitlesinin yer aldığı ilk ve tek platformdur. 

Bu nedenle ürününüzü, hizmetlerinizi ya da markanızı tanıtabilmek için onlarca zahmete girerek hedef kitle araştırması yapmanıza ve bu çalışmalara ayrı ayrı para vermenize gerek kalmaz. cay.com.tr portalı, size benzersiz bir reklam ve tanıtım hizmeti sunar. cay.com.tr’ye üye olarak;

  • Sektörün tüm bileşenlerinde yer alabilirsiniz.
  • Sektörde söz sahibi olabilirsiniz.
  • Müşterilerinizde algıyı yönetebilirsiniz.
  • Yeni müşteriler bulabilirsiniz.
  • Alıcı, tedarikçi ve tüketici firmalara görünebilir ve temasa geçebilirsiniz.
  • Ürün ve hizmetlerinizi direkt anlatabilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz.
  • Sektörde yenilik getiren sanal fuarlarda yer alabilirsiniz.
  • Kendi e-ticaret sitenizden satış yapabilirsiniz.
  • Gerçek müşteri deneyimi yaşatabilirsiniz.

Portal üyeliği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

cay.com.tr Üyeliği Markalara Neler Sağlıyor?

1. Markalar, cay.com.tr ziyaretçilerine yani direkt hedef kitlelerine kendilerini tanıtma ve ürünlerini/hizmetlerini sunma şansı bulurlar,
2. Çay ve kahve sektörünün nabzını tutan cay.com.tr’de söz sahibi olurlar;
3. Sektördeki algıyı yönetebilirler,
4. Yeni müşterilere daha hızlı ulaşırlar,
5. Ulaşılabilirliklerini artırırlar,
6. Kendi e-ticaret sitelerine direkt yönlendirme şansı bulduklarından e-ticaret satışlarını artırırlar,
7. Yurt içi ve yurt dışından sektörle ilgili araştırma yapanların kendilerine ulaşmalarını sağlamış olurlar,
8. Rakiplerini ve faaliyetlerini yakından takip ederler,
9. cay.com.tr platformunda yapabilecekleri paylaşımlarla sektörün kalitesini artırır ve değer katarlar,
10. Ürünlerini ve hizmetlerini sektör bileşenlerine direkt olarak anlatabilir/tanıtabilirler,
11. Sektörde büyük bir yenilik olan sanal fuarlara katılabilirler,
12. Yapacakları promosyonlarla potansiyel müşteri kitlelerine hiç olmadığı kadar hızlı ulaşırlar,
13. Yeniliklerini doğru mecrada doğru kişilere çok daha hızlı olarak duyurma şansını elde ederler.

cay.com.tr Üyeliği Cafelere Neler Sağlıyor?

Markalara sağlanan tüm hizmetlerin yanında, cafeler hedef kitlelerine kendilerini, hizmetlerini ve ürünlerini doğrudan tanıtma şansı bulurlar.

1. Sektörün Tüm Bileşenleri cay.com.tr’de: Bir cafe işletmesi, temizliğinden bardağına çayına kahvesine, baristasından yöneticisine, ürün çeşitliliğinden yenilik yapma isteğine yaşayan canlı bir organizmadır. Bu saydığımız tüm unsurları içinde barındıran yegane platform cay.com.tr’dir. cay.com.tr, cafelerin kendilerini, markalarını, ürünlerini gösterdikleri bir vitrindir.
2. Farklılıklarınızı anlatın: Sizin diğer cafelerden farkınız nedir? Tüm il ve ilçelerde birbirinden güzel cafeler açılmaktadır. Bu cafelerin kendilerine müşteri kazanmaları için neden kendilerinin tercih edilmeleri gerektiğini müşterilere anlatmaları gerekmektedir. cay.com.tr bu konudaki en doğru mecradır. Çünkü cay.com.tr okuyucu kitlesi konuyla ilgilidir, anlatılanı anlar.
3. Sektörde “ben de varım” diyebilmek için: Çok büyük bütçelerle açılan bir cafenin iddiasız olması düşünülebilir mi? cay.com.tr bu cafelerin, kendilerini sektörün Türkiye’deki tüm bileşenlerine anlattıkları, tanıttıkları tek ve en etkili platformdur. cay.com.tr’de olmak, sektörde olmakla eşdeğerdedir. Sizi kimse duymamışsa, cafeniz sektörde tanınmıyorsa sizin yaptığınız onca yatırımın ne anlamı var?
4. Devir, algı yönetimi devridir. Bunu siz yönetmezseniz, rakipleriniz yönetir: Bir il veya ilçedeki bir cafenin algı yönetimine ihtiyacı var mıdır? Elbette vardır ve bu algı yönetimini cafe yönetiminin kendisi yapmalıdır. Bunun için de sürekli tanıtım, ürün bilgilendirmesi, hizmet kalitesinin vurgulanması gereklidir. Bu algı konumlandırması öyle bir hal almalıdır ki, olası bir olumsuzluğun istem dışı ve tesadüfi gerçekleşen arızi bir durum olduğu ilk akla gelen durum olmalıdır. Bunun yapılacağı en doğru mecra da yine cay.com.tr’dir. cay.com.tr, sektörün oyuncuları tarafından kullanılan, takip edilen, izlenilen bir portaldır. Burada yapılan tüm tanıtım ve anlatımlar günün birinde hiç olmadık bir yerde mutlaka karşınıza çıkacaktır.
5. Sektörün bir tanıtım ve haberleşme mecrasına sahip olmasına destek olmak için: Çay, kahve ve cafe sektörü Türkiye’nin en önemli sektörlerinden biridir. Bu sektörün bir tanıtım ve haberleşme mecrasına sahip olması, sektörün üyelerinin de gücünü göstermektedir. Dolayısıyla cay.com.tr portalına üyelik, sektörün geleceğine yapılan yatırım anlamına gelecektir.

Üyelik Bedelleri Şimdi Daha Uygun

Cafe/Marka Üyeliği Başvurusu YapınTelefon: 0216 606 36 96 – 0553 663 36 00
e-Mail: iletişim@cay.com.tr