Çay Demleme Poşeti nasıl kullanılır?

2
4026

Çay demleme poşetleri ergonomik olarak tasarlanmıştır. Evde, yazlıkta, iş yerlerinde ya da ofislerde çaydanlık temizleme derdine son veren, hayatı kolaylaştıran kullanışlı bir üründür.

İçerisinde katkı maddesi bulunan bilinmedik çaylar yerine, %100 doğal demlik poşetinden kendi mevcut çayınızı ya da özel çay karışımlarınızı demleyebilirsiniz. Çaydanlıklarınız kirlenmeden, lavabolarınız tıkanmadan, demliğin temizlenmesi için gereksiz yere su sarfiyatı oluşturmadan, su tasarrufu sağlar. Demleme poşeti, tüm çay ve bitkisel içecekler için kişiye özel karışımlar yapma ve damak tadına uygun alternatif çaylar hazırlanabilmesi adına özel üretilmiştir. Çay ve bitki yapraklarının demlikte dağılmaksızın demini ve lezzetini çaya katmasını sağlar. Çay demleme poşetinin ölçüleri çay yapraklarının genişleyip demini suya bırakacağı düşünülerek tasarlanmıştır.

Kullanılan demlikler kolaylıkla temizlenir, çöp poşetine çay suyu dökülmesi engellendiği için de çöplerin koku yapması önlenir. Ek olarak çayın demliğe konulması için ölçü görevi görür, demliğe fazla çay atılmasını engeller ve çayın tasarruflu kullanılmasını sağlar.

Ürün Özellikleri

100% doğal kağıttan üretilmiştir. Hiçbir kimyasal madde içermez. Yapıştırma alanları tamamen otomatik makinelerde 230 derece ile yapılmaktadır. İçerisine çay doldurulup kapatılarak demliğe konulduğunda su ile temas ettiği anda kapak kısmı kendiliğinden yapışır ve açılmaz. Su tasarrufu sağlar. Çayın acımasını önler. Çevre temizliği sağlar. Zaman kaybını önler. Bitkisel çaylarda da kullanılabilir.

Siz de bu pratik çay demleme poşetlerine sahip olmak isterseniz, hemen sipariş verebilirsiniz. Unutmayın! Ürünler, kapıda ödeme seçeneği ile güvenli bir şekilde tarafınıza teslim ediliyor.

Ürün detaylarını görmek ve hemen sipariş vermek için lütfen tıklayınız.

2
Kimler neler demiş?

avatar
1 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
2 Yorum yazarları
cay.com.trLeyla Türkeli Son yorum yazarları
  Bu konuya abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Leyla Türkeli
Ziyaretçi
Leyla Türkeli

Nasıl satın alacağımı bilemedim. Telefondan sitenizi ziyaret ediyorum ve sipariş edecek bir yer bulamadım.
Uzun zamandır marketlerde demleme poşeti bulamıyorum. İnternette rastlayınca çok sevindim.

cay.com.tr
Yönetici

Merhaba Leyla hanım;
iletisim@cay.com.tr mail adresinden ya da 0553 663 36 00 numaralı telefondan bizi arayarak hemen sipariş verebilirsiniz.